Hip Hop-bg20

důchodci

Nový příspěvek

Babička v autobuse Babička nastoupí do autobusu a nabízí řidiči oříšky,ten aby neurazil si vezme a poděkuje.Další den se to opakuje."Babi,tak si taky vemte" říká řidič."Ale ne,to já už nepokoušu." na to babka.A třetí den to samé,to už se ale řidič zeptá:"A babi,kde berete tolik oříšků??" " Z Tofiffe chlapče!!"
100 let. No a? Stoletý pán se chce nechat pojistit. Pojišťovák mu to rozmlouvá a pak mu řekne, ať tedy přijde zítra, že má zrovna moc práce. "Zítra nemůže, otec se mi žení!" Pojišťovák se diví: "A kolik mu je let?" "Sto třicet pět." "A to se v tolika letech ještě žení?" diví se zase pojišťovák. "No, on nechce, ale jeho rodiče ho do toho nutí!"
Babka u doktora Doktor potká v ordinaci babku a ptá se jí:Babi proč jste do ordinace tak dlouho nepřišla? Babka:já jsem byla nemocná,pane doktore.
Babka Přechází babka silnici a v tom na ní volá strážník: "Babi, po přechodu!!!" Babka na to: " Po přechodu? Už dávno!!!"
Anička se ptá Anička se ptá babičky: babi co je to milenec? A babička řekne jé počkej, otevře skříň v ložnici a v ní stojí kostlivec..
Víte proč Víte proč dávaj dědkům v nemocnici viagru.No aby se jim v noci neskutáleli z postelí.


Sedí děda Sedí děda v hospodě a má už dost upito tak si říká du domu.Chce vstát ale mrskne sebou o zem.No co to a chce zase vstát a zase sebou mrskne o zem.Takle to zkusí asi 10x a furt ne a ne vstát.Říká si teda vstát nemůžu tak se poplazim.Tak se teda plazí domu.U dveří si říká bába bude spát tak je to o.k. Vplazí se do postele a usne.Ráno ho budí bába a řve na něj-DĚDKU TY SES ZASE ZMASTIL JAK PRASE CO?JAK SI NA TO PŘIŠLA PTÁ SE DĚDEK?NO VOLALI Z HOSPODY ŽE SIS TAM ZAPOMĚL VOZEJK.
Přijde dědoušek Přijde dědoušek k doktorovi na prohlídku a doktor se ho ptá: "Tak co? Máte pravidelnou stolici?" "Mám, pane doktore. Každé ráno v šest." "Dobře a v kolik hodin vstáváte?", ptá se doktor dál. "No, taky pravidelně, každý den v sedum."