Hip Hop-bg20

důchodci

"Tak už jsem asi v letech," povzdechne si v parku na lavičce pan Kalianko při pohledu na dvojice mladých. "Vyrušujou mě věci, které mě dříve nesmírně vzrušovaly."


Přijde dědeček k lékaři a povídá: "Pane doktore, já mám takový problém, už týden se nemůžu vymočit. Jdu na záchod a ani kapka." - "Tak se svlékněte a podíváme se na to. Ale dědečku, vždyť vy na tom máte uzel!" - "Ježíšmarjá, já zapomněl koupit chleba!"

Přes velkou světelnou křižovatku přecházejí dva dědouškové na červenou. Skřípot brzd, velké troubení a hned je u nich taky strážník a začne je nevybíravými slovy umravňovat a už taky vytahuje pokutový blok. Jeden z dědečků se něj překvapeně podívá a ptá se:
"A to ani hrdinové od Dukly nesmějí přecházet na červenou?"
No, co teď? To se mladíkovi ještě nestalo, ve škole jim to neříkali.. tak mávl rukou, pro jistotu je převedl na druhou stranu a ještě jim zasalutoval. Ten druhý děda povídá:
"Poslouchej, já ani nevím, že jsi bojoval u Dukly?"
"Kdo říká, že jsem bojoval u Dukly? Ale zeptat se snad ale můžu, ne?"

Babicka s dedou slavi vyroci svatby. Pri veceri se babicka nakloni pres stul k dedovi a povida: "Pepo, ja kdyz si vzpomenu jak jsme za mlada radili, tak me hreje u srdce." Deda ji na to odpovi "aby ne kdyz mas kozu v polivce".

Starik povida jeho vrstevnikovi: "Ti dnesni studenti jsou nejaky chudy, sedi si v krouzku a kouri jednu cigaretu v 5"

Jak mohou žít čeští důchodci s tak nízkým důchodem? KRÁTCE!

Na ulici je sběh lidí. Přichází strážce zákona a ptá se: "Kdo je svědek?" - "Já," přihlásí se horlivě babka. "A co se stalo?


Povídají si v parku dva důchodci: "Tak to vidíš, kamaráde. Dřív jsme se ládovali párkem v rohlíku a teď si můžeme dovolit jenom rohlík v parku.


Soudni preliceni, napjata atmosfera, nikdo z pritomnych ani neduta.
Soudce se pta stare babicky: "Kolik vam je let?"
"Sestasedesat, pane předsedo," odpovi stara zena.
"Reknete nam, co se stalo," pta se predseda.
"Sedela jsem takhle jednou v parku na lavicce a uzivala krasneho jarniho dne. Najednou se objevil takovy mladik a vetrel se ke mne na lavicku," vypravi rozechvelym hlasem babicka.
"Znala jste toho muze?" chce vedet soudce.
"Ne, neznala, ale byl pratelsky."
"A co bylo dal," nabada predseda.
"Polozil mi ruku na koleno," zjihne stara pani, "a jemne mne ho pohladil..."
"Nechala jste ho?"
"Jiste, pane soudce," usmeje se babicka, "pripomnelo mi to ma mlada leta...
Zavrela jsem oci a predstavovala si..." babicka se zarazi.
"No, a jak to bylo dal," pobizi soudce.
Babicce ztuhnou rysy: "Najednou ten spratek dal ruku pryc a zarval 'Apriiil!', tak JSEM HO ZABILA, HAJZLA JEDNOHO!"

Skončila utkání starších pánů a diváci vyzvídají, jak se jim hrálo. Slyší odpověď: "Dech měl být delší, hřiště kratší, touš pomalejší a čas rychlejší."
Babička v autobuse Babička nastoupí do autobusu a nabízí řidiči oříšky,ten aby neurazil si vezme a poděkuje.Další den se to opakuje."Babi,tak si taky vemte" říká řidič."Ale ne,to já už nepokoušu." na to babka.A třetí den to samé,to už se ale řidič zeptá:"A babi,kde berete tolik oříšků??" " Z Tofiffe chlapče!!"
100 let. No a? Stoletý pán se chce nechat pojistit. Pojišťovák mu to rozmlouvá a pak mu řekne, ať tedy přijde zítra, že má zrovna moc práce. "Zítra nemůže, otec se mi žení!" Pojišťovák se diví: "A kolik mu je let?" "Sto třicet pět." "A to se v tolika letech ještě žení?" diví se zase pojišťovák. "No, on nechce, ale jeho rodiče ho do toho nutí!"
Babka u doktora Doktor potká v ordinaci babku a ptá se jí:Babi proč jste do ordinace tak dlouho nepřišla? Babka:já jsem byla nemocná,pane doktore.
Babka Přechází babka silnici a v tom na ní volá strážník: "Babi, po přechodu!!!" Babka na to: " Po přechodu? Už dávno!!!"
Anička se ptá Anička se ptá babičky: babi co je to milenec? A babička řekne jé počkej, otevře skříň v ložnici a v ní stojí kostlivec..
Víte proč Víte proč dávaj dědkům v nemocnici viagru.No aby se jim v noci neskutáleli z postelí.


Sedí děda Sedí děda v hospodě a má už dost upito tak si říká du domu.Chce vstát ale mrskne sebou o zem.No co to a chce zase vstát a zase sebou mrskne o zem.Takle to zkusí asi 10x a furt ne a ne vstát.Říká si teda vstát nemůžu tak se poplazim.Tak se teda plazí domu.U dveří si říká bába bude spát tak je to o.k. Vplazí se do postele a usne.Ráno ho budí bába a řve na něj-DĚDKU TY SES ZASE ZMASTIL JAK PRASE CO?JAK SI NA TO PŘIŠLA PTÁ SE DĚDEK?NO VOLALI Z HOSPODY ŽE SIS TAM ZAPOMĚL VOZEJK.
Přijde dědoušek Přijde dědoušek k doktorovi na prohlídku a doktor se ho ptá: "Tak co? Máte pravidelnou stolici?" "Mám, pane doktore. Každé ráno v šest." "Dobře a v kolik hodin vstáváte?", ptá se doktor dál. "No, taky pravidelně, každý den v sedum."

Parchant

"Babičko, jak se odsuď, prosím vás, co nejrychleji dostanu do nemocnice?" ptá se chlapec starší dámy na ulici. "Když mi ještě jednou řekneš babičko, parchante!"

Babka a hasiči

Sedí babka v baráku a má vody až po kotníky. Přijdou za ní hasiči a povídají, že musí okamžitě pryč. Ale ona jim odpoví, že jí Bůh slíbil, že ji zachrání. Přišli druhý den a vody po kolena. "Ale teď už musíte jít, babi," říkají hasiči. Ale ona zase, že jí Bůh zachrání. Přijdou potřetí a dům je zbořený. Babka mezitím odchází do nebe za Bohem a když se s ním setká, povídá mu: "Vždyť jsi mi slíbil, že mi pomůžeš." Bůh ji odpoví: "Ty huso jedna hloupá, vždyť jsem ti tam poslal dvakrát hasiče!"

Dědovi se udělalo špatně a tak babka zavolala doktora.Doktor ho prohlídl a říká,babi s dědou je zle do rána asi nevydrží.Babka říká dědo vysleč se doktor říká že do rána nevydržíš tak si naposledy zadrbeme.Děda lehl na záda,babka vylezla na vrch a jela.Za chvilku přestala a říká.To se ti to drbe dědku když víš že nemusíš ráno vstávat do práce.

Nadržený děda

Babi u doktora si ztěžuje, že dědeček už nemůže. Dostane tabletky s ponaučením: jen jednu chvilku před. Večer udělá guláš a při dávkování tabletek jí vypadnou všechny. Dědek zblajzne guláš a vrhne se na babku. Udělá jí to jednou, dvakrát, pětkrát ... Babka už nemůže, uteče a schová se. Chvilku je ticho, pak začnou bučet krávy, mečet kozy, kdákat slepice, mňoukat kočka a pak najednou rány ze dřevníku. Bábě to nedá, vyleze a jde se podívat. Dědek ho má na špalku a mlátí okolo něj sekyrou. Babka se vyděsí a zvolá: "Né, dědku, ještě si můžeme užívat!" A dědek na to: "Mlč bábo, udělám si špičku a jdu na vlaštovky!"

Výhoda pro důchodce

Paní Kropáčková , už jste to slyšela ? Důchodci budou mít další výhodu ! A jakou ? Po sedmdesátce budou mít kondomy zdarma .